
70s
Witajcie Kochani po dość długiej przerwie!
Co prawda nie ładnie z mojej strony, że tak po prostu nagle zamilkłam- za co najmocniej przepraszam. Miało na to wpływ kilka istotnych czynników. Ale! Nie zrezygnowałam, nie zamknęłam swojej działalności, nie poddałam się, idę dalej 😉
Od jakiegoś czasu złapałam (dosłownie) ogromnego bakcyla na lata 60 i 70. Zawsze odkąd pamiętam w mojej głowie były tylko i wyłącznie 80s i szczypta lat 90 (początki). Oczywiście tak zostało-nie może być inaczej, jednak dodatkowo doszły dwa kolejne okresy czasu, które zrobiły pozytywnego rabanu m.in w moim stylu. Połączenia kolorystyczne, fasony, ogólnie trendy z tych lat zainspirowały mnie w różnych aspektach. Kocham vintage odkąd pamiętam, a zarazili mnie nim rodzice. Tak na prawdę zaczęło się od różnorakich przedmiotów, samochodów, starych miejsc, budowli, które mają swoją duszę, a między tym była i jest moda.
Zrealizowaliśmy projekt 70s w Bieszczadach, w takcie naszego kolejnego kempingowego wyjazdu w naszym życiu w to miejsce. Kochamy góry, obcowanie z naturą i łączenie mocnego wysiłku z napawaniem się pięknymi widokami, po prostu wtedy czujemy, że żyjemy. I mimo, że jesteśmy w tym miejscu po raz kolejny, wcale się ono nam nie nudzi 🙂
Będąc w Polańczyku na kempingu w Zjawie, skorzystaliśmy z uprzejmości Pani Zofii, która bez problemu udostępniłam nam jedną ze swoich przyczep stylizowaną właśnie na te lata, abyśmy mogli zrealizować sesję, która świetnie wpasowała się w nasz projekt. Urzekła nas ona od pierwszego ujrzenia podczas poprzedniego pobytu, jak i z resztą samo miejsce do którego wróciliśmy i wracać będziemy 🙂 Dziękuję raz jeszcze Pani Zosi za świetne ugoszczenie, dzięki Pani nasze pobyty w Zjawie stają się niezapomniane ?


10 komentarzy
hassan shakir
Perfect look in this dress.
Regards.
Codeswodes.com
Milady Sandy
Thank you so much! 🙂
Anas
In love with this outfit of yours!
Regards.
neverpayful.com
Milady Sandy
Thank you so so much! 🙂
hassan shakir
looking nice.
Regards.
Codeswodes.com
hassan shakir
Great Blog!
Regards.
Codeswodes.com
Samama Khan
This dress is pretty classy and it looks great on you!
Regards.
Codesarrival.com
Couponsvolcano.com
hassan shakir
Lovely Pictures.
Regards.
Coopanz.com
gate io
I am sorting out relevant information about gate io recently, and I saw your article, and your creative ideas are of great help to me. However, I have doubts about some creative issues, can you answer them for me? I will continue to pay attention to your reply. Thanks.
binance konto skapande
Can you be more specific about the content of your article? After reading it, I still have some doubts. Hope you can help me. https://accounts.binance.com/sv/register?ref=IJFGOAID