2018

Pearls.

W dzisiejszej propozycji mam dla Was klasyczne BLACK&WHITE w małym Pin Up look’u, otulonym delikatnymi perłami, które są bardzo kobiece i dodały nutę wytwornej elegancji. Są symbolem luksusu i konkurencją dla pożądanych brylantów. Co prawda te prezentowane przeze mnie są sztuczne, ale równie imponujące jak prawdziwe. Na hasło ”perły” pewnie w większości z Was przyjdzie do głowy naszyjnik czy też kolia z tychże cudeniek. Nie postawiłam w tej stylizacji w całości na ”tradycję”. Dla odmiany postanowiłam połączyć tiulową spódnicę (która skradła moje serce), ze sweterkiem z efektownie flarowanymi rękawkami, który również jest wykończony perełkami. Przyznam, że w takiej ilości nie miałam z nimi do czynienia 🙂

Oczywiście w takim outficie nie możemy zapomnieć o dodatkach. Zdecydowałam się na bogato zdobioną kopertówkę w tytułowe rarytasy. Reszta dodatków w tradycyjnej czerni, która odnajdzie się w każdej kreacji.
Reasumując, takie stylizacje są idealne na różnego rodzaju okazje. Staram się Wam przedstawiać wielorakie propozycje przełamując stereotypy, nie robiąc z siebie tzw. ”kolorowej papugi”, czy też nie wyróżniać się kompletnie niczym ubierając się po raz kolejny w tą samą przechodzoną sukienkę lub w fason, który nie ma w sobie nic nadzwyczajnego.

TOTAL LOOK:
Flare sleeve SWEATER? ZAFUL
Cluth BAG- GAMISS
Black SUNGLASSES- ZAFUL
High HEELS- NEW LOOK

____________________________________________________________________

Fot. KAROL TECH

3 komentarze

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: