2014

Black&white.

Witajcie 🙂

Po raz kolejny postawiłam na elegancję, ale w bardziej stonowanej i tzw. “klasycznej” kolorystyce: BLACK&WHITE. Skórzaną spódniczkę połączyłam z luźną, prostą bluzką jak i nietypową kolią.

Do tego długi, UNIKATOWY (z lat 80) prochowiec, ze skórzanymi wstawkami. Jego akurat zabrałam z czystą przyjemnością mojej mamie 🙂 Całość wykończyłam wysokimi szpilkami w szpic z efektowną platformą. 

Niestety jest coraz mniej ludzi, którzy ubierają się elegancko, i nie chodzi mi tu o miejsca typu “praca” lub jakaś ważna okoliczność jak to się przyjęło… W zupełności można się tak ubierać na różne okazje, nawet jako strój codzienny. Ważne aby było to dobre połączenie i było nam w tym wygodnie. Niestety szara i nudna rzeczywistość doprowadziła do tego, że ludzie stali się leniwi i w większości ubierają się w co popadnie, byleby było im w tym dobrze, jednakże nie zawsze idzie to w parze…

 

skirt TOPSHOP// blouse NEXT//  coat LONDON// necklace ZARA// shoes ZARA
 
 
 
 
 
 
Do następnego! 😉

Jeden Komentarz

  • Anonimowy

    Wyglądasz bosko, długi płaszcz, skórzana miniówka i szpile super podkreślają Twoją piękną figurę. Prawdziwa Milady. Super elegancka, piękna i wyniosła.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: